Ostujuhend

Kingiveeb OÜ, registrikoodiga 14562189, aadress Mooni 5, Kuressaare, Saaremaa (edaspidi e-pood) ja klient, kes vormistab e-poes tellimuse ja identifitseerib end sisestades tellimusele oma isikuandmed (edaspidi klient), sõlmisid käesoleva e-poe kasutuslepingu (edaspidi leping) toodete ostujuhendile.

Kixik.ee e-poest ostu sooritamiseks ei pea registreerima kasutajaks – saate osta ka külalisena, aga tellimusele tuleb sisestada andmed, mille kaudu kaup Teieni toimetada. Kasutades pakiautomaadi teenust on kõige olulisem sisestada mobiiltelefoni number, mida igapäevaselt kasutate. Ostu sooritamisel klient kinnitab ja annab nõusoleku, et on läbi lugenud, tutvunud ja nõustunud ostutingimustega.

Kõik Kixik.ee e-poes olevad hinnad on Eurodes. Võtame õiguse igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu. Kui e-poes on muudetud hindu peale kliendi poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustume tarnima ostjale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist. Kingiveeb OÜ ei võta vastutust tehniliste vigade tõttu ilmselgelt valede hindadega esitatud toodete tellimuse eest.

 1. Esmalt valige kataloogist meelepärane toode. Tootele klikkides avaneb selle detailvaade, kus saate vaadata toote pilte, lugeda lisainfot ning määrata soovitud kogust. Pange tähele laoseisu osas kuvatavaid märkusi: mõne toote puhul on võimalik, et soovitud toode on laost otsas. Kui toode sobib ja soovitud kogus on valitud, siis klikkige nuppu “Lisa ostukorvi”.
  • Variatsioonide olemasolul teosta ka nende valikud.
 2. Ostukorvi nupp asub üleval paremas ääres.
 3. Ostukorvis tellimuse vormistamiseks on vajalik täita ära allpool väljatoodud lahtrid. Märkuste lahtrit on soovituslik kasutada kui kliendipoolne täiendav info on nõutud või kliendil omal on endapoolseid märkusi.
  • Nimi – vajalik arve väljastamiseks ning tellimuse tarnimiseks.
  • E-posti aadress – vajalik arve väljastamiseks ning tellimuse tarnimiseks.
  • Telefoninumber – vajalik tellimuse tarnimiseks.Kixik.ee ei jaga sisestatud isikuandmeid kolmandatele osapooltele.

   Pane tähele: kontaktandmete ja tarneviisi valimisel tuleb olla tähelepanelik, sest selle informatsiooni õigsusest ja täpsusest sõltub soovitud toote kiire ja häireteta kohaletoimetamine. Teenuse osutaja ei vastuta täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

 4. Veendu, et ostukorvis on meelepärased ning soovitud tooted, samuti ka et variatsioonid vastavad valitule.
 5. Kui Teil on sooduskood, sisestage see vastavasse lahtrisse. Sooduskoode võib leida meie Facebooki lehelt, uudiskirjadest ja veebileheküljelt.
  Kui oled välja valinud sobiva toote ja selle ostukorvi lisanud, siis sooduskoodi saate rakendada kas tellimuse vormistamise lehel või ostukorvi vaates.Tellimuse vormistamise lehel klikkige sisulehe üleval olevale lingile “Kliki siia, et sisestada oma kood”. Pärast sooduskoodi sisestamist vajutage nuppu “Rakenda”.

  Ostukorvi vaates kirjutage enda kood lahtrisse “Sisesta sooduskood” ning vajutage nuppu “Rakenda”.

  Sooduskoodidele rakenduvad järgmised tingimused:

  • Sooduskoodid rakenduvad ainult täishinnaga toodetele.
  • Ühe ostu puhul saab kasutada ainult ühte sooduskoodi.
 6. Vali tarneviis kolme erineva võimaluse seast.
  • SmartPOST (Tellimusele lisandub € 2.90)
  • Omniva (Tellimusele lisandub € 3.50)
  • Omniva postkontor või tavapost (Tellimusele lisandub € 4.00)
  • Digitaalsele tootele on toodete tellimine tasuta.
 7. Esita tellimus.
 8. Tellimuse eest tasumiseks on kaks erinevat moodust:
  • Maksekeskus – tellimuse eest tasumine on täielikult automaatne protsess. Maksekinnitus laekub automaatselt ning tellimus vormistatakse kiiremini. Pärast makse teostamist, naase e-poodi kasutades “Tagasi kaupmehe juurde” nuppu.
  • Pangaülekandega tasumine – pärast makse teostamist on soovituslik sellest teada anda klienditeenindusele, et tellimuse vormistamise protsessi kiirendada. Tellimus läheb töösse pärast makse laekumist.Tellimuse eest tasumiseks on maksetähtaeg 7 päeva alates tellimuse vormistamisest. Maksetähtaja möödumisel tellimus tühistatakse.