KKK

Kui kaua läheb minu tellimusega aega?

Ilma personaliseeringuta tooted postitame 3* tööpäeva jooksul. Personaliseeritud toodete valmimisaeg on 5* tööpäeva, lisandub tarneaeg 1-3 tööpäeva. Kui Su tellimuses on mitu toodet, millest üks on personaliseeringuga, siis sõltub tarneaeg personaliseeritud toote tarneajast.

Juhul kui Sul on kiire, siis anna sellest meile esimesel võimalusel teada ja üritame Sinu tellimuse teele panna nii kiiresti kui võimalik.

*Kui ei ole kirjutatud teisiti toote all.

Milliseid tarnevõimalusi te pakute? Kas saan ise oma tellimusele järgi tulla?

Pakke saadame SmartPOSTi ja Omniva pakiautomaatidesse, SmartKULLERiga kasvõi koju ja kui soovid tellida välismaale, siis saadame ka sinna.

Oma tellimusele saad ise järgi tulla Kuressaares* ja kui see on valmis, siis saabub Sulle vastavasisuline SMS.
*Kuna mitmed tooted tulevad meil koostööpartnetite käest, siis enne tellimuse esitamist kontrolli, kas tootele on võimalik ise järele tulla. Kui tootele pole võimalik järgi tulla, siis on toote kirjeldusest lisainfosse see kirjutatud.

Kas tellitud toodet on võimalik tagastada?

Kui ostetud kaup ei sobi või ei vasta kliendi ootustele, on kliendil õigus see tagastada või vahetada teise suuruse või mudeli vastu 14 päeva jooksul. Kauba tagastamiseks tuleb saata e-kiri aadressil [email protected] Personaliseeritud tooteid ei ole võimalik tagastada.