Tassikomplekt Emale ja Isale personaliseeringuga

Bränd: Kixik

22,00 20,00

Vali värv *

Personaliseering Ema kruusile *

Lisa siia aasta number, mida soovid kruusile lisada
Kui soovid tassi kahepoolsena, siis lisa siia ka “Vanaema aastast …” andmed

Personaliseering Isa kruusile *

Lisa siia aasta number, mida soovid kruusile lisada
Kui soovid tassi kahepoolsena, siis lisa siia ka “Vanaisa aastast …” andmed

Kirjeldus

Väga populaarsed tassid Kixiku e-poes, mida on võimalik nüüd ka komplektina tellida. Armsa ja tagasihoidliku disainiga tassikomplekt sobib kingituseks nii Emale-Isale kui ka Vanaemale-Vanaisale. Alati ei pea ju olema kingitus midagi suurt, vaid piisab ka väikestest asjadest meeles pidamiseks. Tore on ju kinkida hoopis midagi, mis tekitab emotsioone ning loob häid mälestusi.

Tassikomplekt ühepoolsena või kahepoolsena?

Tassikomplekti on võimalik tellida nii ühe- kui ka kahepoolsena. Ühepoolsena võid tellida endale ja oma kallimale, lisades teisele poolele nt enda nimed. On ju mõnus võtta laupäeva hommikul tee või kohv kruusiga ning nautida ühiseid hetki.

Kui soovid tassikomplekti kinkida hoopis Vanaemale või Vanaisale, siis ka see on võimalik kahepoolsena. Sellisel juhul jääb kruusi ühele poolele Ema-Isa aastast ja teisele poolele Vanaema-Vanaisa aastast. Siit hoopis üks vahva idee üllatuseks! Lisa tassikomplektile aasta numbrid nt 2018, sest just sellel aastanumbri sees saavad vanemad Vanaema-Vanaisa auväärset tiitlit kandma hakata.  Tore üllatus, kas pole? Tassikomplektile sobib väga hästi juurde mõni küünal või seinapilt Kixik.ee toodete valikust. Või hoopiski pakike kodumaist taimeteed?

Tassikomplekti kuuluvad tassid on küll masinpesukindlad, kuid parima kvaliteedi säilimiseks pikema aja jooksul, kuid soovitame siiski pesta käsitsi.

Kruusi maht 325 ml

Lisainfo

Tarne

Toote postitame 1-3 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist.

Hooldus

Kruus ei ole nõudepesumasinakindel: seda tohib pesta vaid käsitsi.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tassikomplekt Emale ja Isale personaliseeringuga”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…