Poisi katsikupeo kutse

Trükitud toote hind kehtib ühe kutse kohta. Miinimumkoguseks on 10 kutset.

2,0015,00

Puhasta

Personaliseeri

Kirjeldus

Lapse sünd on kõige imelisem asi maailmas. Pakume armsaid katsikupeo kutseid, et tähistada seda tähtsat sündmust eriliselt.

TOOTEVALIK

Pakume nii digitaalseid kui ka trükitud kutseid. Kui valite rippmenüüst digitaalse variandi, siis saadame teie e-posti aadressile kaks .jpg formaadis faili: ühe trükifaili (10 x 15 cm), mille saate ise välja printida ning teise väiksema faili, millega saate külalisi peole kutsuda e-posti teel.

Trükitud kutsed trükime kvaliteetsele tugevale paberile. Ühe kutse mõõdud on 10 x 15 cm, mis mahub ilusasti standardsuuruses postkaardi ümbrikusse.

TELLIMINE

Tellimiseks valige rippmenüüst meelepärased variatsioonid. Seejärel kirjutage “Soovitud tekst” kasti beebi nimi, personaalne tekst, kuupäev, koht ja kellaaeg.

Kui valisite trükitud toote, siis peate ostukorvi nupu kõrvalt valima ka kutsete koguse. Tootehind = ühe kutsega, see tähendab, et kui soovite näiteks 15 kutset, siis see teeb 2 x 15 = 30€. Miinimumkoguseks on 10 kutset. Kui soovite väiksemat kogust, siis soovitame valida digitaalse toote ning printimisvõimaluse puudumise korral saata kutsed e-posti teel.

Kaunist pidu!

Lisainfo

Mõõdud

Trükitud tootel: 100 x 150 mm | Digitaalsel tootel: 100 x 150 mm & 707 x 1000 px

Materjal

Kvaliteetne paber, Tint

Tarne

Digitaalse toote postitame 1-2 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist ja trükitud toote 1-4 tööpäeva jooksul.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Poisi katsikupeo kutse”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…