Padi Sinu soovitud Teksti ja puzzle motiividega

Bränd: Kixik

28,00

Vali padjakatte värv *

Vali, millist padjakatet soovid

Vali trüki värv, millega tekst padjale lisada *

Soovitame padjakatte ja trüki värvi valida erineva, et trükk välja paistaks: näiteks must+valge vms.

Personaliseeri *

Lisa siia soovitud tekst

Kirjeldus

Padi, millele on lisatud mõni tore ütlemine, sobib hästi kingiks parimale sõbrale tema diivanit või voodit kaunistama. Ja miks mitte kinkida mitmele sõbrale samad dekoratiivpadjad, et sellega meeles pidada teie kõigi ühist sõprust. Sõbrapäev on kord aastas, kuid patja võid sõbrale või armsamale kinkida ka muul ajal. Sõnum padjal annab kohe kokkusaamisel ühe hea teema, mille üle arutleda ja mõtiskleda. Kui igaüks kasvõi veidikene rohkem naeratab, ongi juba maailm parem, kas pole?

Meie oleme juba kujunduse valmis teinud puzzle motiividega, kuid muuda padi isikupäraseks mõne armsa lausega. Varu kindlasti patjade valmistamiseks umbes nädala jagu aega, sest dekoratiivpadjad valmivad just Sinule ja Sinu soovidele vastavalt. Lause asemel võid lisada ka näiteks kuupäeva, mida ühiselt meenutada ning tähistada väikse koogi ja kohviga.

Padi ja selle materjal

Dekoratiivpadjal olev trükk on tehtud väga vastupidava ja kvaliteetse trükiga. Trükk on ühevärviline, kuid on võimalik valida, millist värvi padjakatet soovid või mis värvi trükki soovid padjale lisada. Sama teksti, kuid erivärviline padi annab samuti kodule hea tunde ja ühtsuse.  Padjakatte materjal on puuvillane riie, mis on taaskasutatud mööblitööstuse ülejääkidest. Sisupadi on eemaldatav luku abil, seega on padjakatte hooldamine lihtne ja mugav – pese masinas puhtaks ning pane padjale tagasi :).

Kui otsid veel padjale midagi lisaks, siis sobituvad siia juurde veel näiteks mõni tore raamitud seinapilt või kruus, mis on lihtne ja armas ning sobib alati kodu kaunistama. Nii kruusi kui seinapilti on sul võimalik samuti oma tekstiga tellida. Häid sõnu sõbrale pole kunagi palju!

Lisainfo

Brändid

Kixik

Materjal

100% puuvillasest materjalist

Mõõdud

45 x 45 cm

Värv

Must, Roosa, Valge

Tarne

Toote postitame 7 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist.

Arvustused

5 palli
100%
4 palli
0%
3 palli
0%
2 palli
0%
1 pall
0%
Powered by Customer Reviews Plugin
  1. Agne (toote omanik)

    Kas antud tagasiside oli teile abiks?
Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga