Beebi väikseks jäänud riietest valmistatud karu Robi

Bränd: mÖmm

75,00

Personaliseeri

Kirjutage siia lapse nimi (ja sünnikuupäev, kellaaeg, sünnikaal ja -pikkus)

Kirjeldus

See ei ole tavaline mängukaru või kaisukaru, vaid tulvil mälestusi ja meenutusi, mis said alguse just sinu beebi kasvamisest ja erilise hoole ning armastusega valitud beebiriietest – sipukatest, bodidest, särkidest – ja mida kohe kuidagi ei ole raatsinud ära müüa või ära anda. Nendes on nii palju mälestusi, kuidas sinu väike päiksekiir on kasvanud ja maailma avastanud ning võib olla on mõnel veel endiselt plekike esimesest maitstud porgandipüreest, mis pesus maha ei tulnud. Kahjuks jäävad tihti need riidekesed kuskile peitu, karbikesse ära panduna ja enam silme ette ei satu. Näeme neid vaid siis, kui teeme suurt puhastust või sorteerimist, kuid see ei pea nii olema, sest just nendest hoolega valitud, mälestustest pulbitsevatest beebiriietest on võimalik meisterdada mõmmi. Karuga tekib kindlasti ka kasvaval beebil üks eriline side.

Juba viis aastat on, ühed nobedad näpud Eestis, õmmelnud kaisukarusid, kelle käpakestele on tikitud just selle lapse nimi ja sünniandmed, kellele ta kuuluma hakkab. Kuid nüüd on ka ainulaadne võimalus tellida käsitööna valmistatud mõmmi, kes on meisterdatud just sinu beebi väikseks jäänud riietest. Täitematerjaliks on valitud kvaliteetne polüester, mis teeb karu masinpestavaks ja kergesti hooldatavaks.

Täpsema info rõivaste valimisest ja saatmisest saate pärast tellimuse esitamist! Kuid ära muretse, kõigi esemete saatmiskulude eest meistrile kanname me hoolt.

Lisainfo

Tarne

Toote postitame 7 tööpäeva jooksul, kui soovid sünniandmete lisamist karule.

Materjal

Pealismaterjal sõltub beebi rõivaste materjalist, kuid tavapäraselt 100% puuvill. Sisu on kergesti hooldatav polüester. Karul on kasutatud turvanina ja -silmi.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…

  • Nimeline padi “Väike printsess”

    28,00
    Vaata toodet