Märkmik Hetk iseendale

Bränd: Hetk iseendale

17,00

Vali värv *

Vali siit kaante värv märkmikule

Kirjeldus

Märkmik aitab suurepäraselt seada uusi eesmärke igale päevale. Samuti on võimalus analüüsida ning kokku võtta õhtuti oma päev ning mõtestada soove ja ootusi. Et järgmine päev oleks motiveerivam ja positiivne! Märkmiku täitmine ei ole kohustus, sa võid seda täita siis, kui sulle tundub, et on sobiv päev ja aeg ja koht. Saad ise kirjutada õige kuupäeva vastavasse lahtrisse ning lisada märkmed soovi korral. Igale päevale on kirjutatud uus mõttetera, lause või nädalane tegevus, mis saadab sind läbi sinu päeva.

Märkmik on saadaval kahes värvitoonis – must ja hall. Suurus on sobiv, et mahub ka käekotis kaasas kanda, et ikka saaks eesmärke ja päeva mõtteid endale meelde tuletada.

Märkmik

Märkmik sobib hästi kingituseks ning saad omalt poolt kirjutada väikese pühenduse saajale. Toode sobib kinkimiseks nii mehele kui naisele nii emale kui isale. Siia juurde sobib näiteks ka mõni kvaliteetne kirjapliiats, millega hiljem märkmikku täitma hakata või siis hoopis mõni dekoratiivpadi, millele diivanil toetudes tulevad ainult head mõtted. Samuti on pakile hea lisada küünlad, mis on samuti pühendusega ning kerge lõhnaga. Vali enda lähedasele sobiv kingitus lihtsalt ja mugavalt Kixik.ee e-poest.

 

 

Lisainfo

Värv

Hall, Must

Brändid

Hetk iseendale

Tähtpäev

Emadepäevaks, Isadepäevaks, Jõuludeks, Kooli lõpetamiseks, Sõbrapäevaks, Sünnipäevaks

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.