Sõbrapäev – kingispikker neile, kellel veel valik tegemata

Soovime kõik oma lähedastele vaid parimat, aga kuidas leida üles just see õige sõbrapäeva kingitus!? Kixik.ee meeskond annab omalt poolt parima ning lisaks mõned head soovitused meie tootevalikust alljärgnevalt, et sinu lähedaste sõbrapäev oleks tore ja meeldejääv ning igaüks leiaks sobiva oma südamesõbrale.

  • SEINATERA – ilusaid mõtteid peab hoidma. Seinatera on omanäoline kingitus ja sobib sisustuselemendina nii koju, kontorisse kui ka suvemaija. Armsa mõtte oleme Sinu eest kirja juba pannud, aga, kui sooviksid seda asendada mõne teise mõtte või sooviga, siis võta meiega julgelt ühendust.
  • LAUAPILT – kingi erilisi hetki ja jäädvusta need. Nordic Photoblocks aitab koos loodud mälestused jäädvustada igaveseks ning armsal inimesel ei jää teha muud, kui nautida südamesoojust, mida lauapilt õhkab. Kõik tooted on personaliseeritud ja nende valmistamine võtab aega maksimaalselt kaks nädalat.
  • KÄEKELL – eriline EV100 logoga Sody Design käekell on praktiline kingitus igale eestlasele või Eesti sõbrale, olgu tal vanuseks mistahes number. Aksessuaari disain on ainulaadne ning sellele lisatud Eesti keskpunkti kordinaadid. Kell on pakendatud kinkepakendisse ja on valmis kohe uue omaniku juurde minema.
  • KÜÜNAL – soojus südames, mis seljatab kaamose. HIIL teeb käsitööna tsitaatidega küünlaid, mis on armas kingitus parimale sõbrale hoidmaks mõtet, kui oluline on oma inimene.  Küünal on hea ja tagasihoidlik kingitus lähedasele, et tema sõbrapäev rõõmsaks muuta.
  • KRUUS – muuda päev helgemaks tuletades meelde, kui oluline on sõber. Hea nipp on haarata kruus tööle kaasa – nii muutub sooja või külma joogi nautimine puhkehetkeks heade mõtete seltsis.
  • DEKORATIIVPADI – Kelle kaisus on kõige parem? Vali meelepärane kujundus ning soov välja ja südamesoojus on teel. Kixiku teeb eriliseks võimekus pakkuda kingitusi, mis Sinu nägu ja siingi lisame, et mitmed padjad on võimekad kandma täiesti personaalset teksti.

Kixiku valik on ajaga kasvanud kadestamisväärseks ja Kixiku veebipoest leiad veel mitmeid sobivaid kingitusi igaks elu sündmuseks. Võta meiega ühendust e-posti teel – info@kixik.ee ning hoia end Kixiku tegemistega kursis nii Facebookis kui Instagramis.

Sõbrapäevast …

Eestisse levis see sõbrapäev Soome vahendusel alles 1980. aastate lõpul ja võeti siin toredasti omaks. Valentini- või sõbrapäev on tavapäraselt lähedaste inimeste meeles pidamiseks, kuigi algselt on päev pühendatud armastusele ja kallimale, kellele antakse oma tunnetest märku või tehakse kingitusi. Euroopas ja Ameerikas reklaamitaksegi seda kui armastusavalduste, kihlumise- ning pulmapäeva.

Valentinipäeva lill on traditsiooniliselt punane roos, kuigi Eestis kingitakse ka teist värvi roose, tulpe, nartsisse ja nelke. Valentinipäeval on noorte kõrval tasahaaval hakanud keskealised ja vanemadki inimesed lilli ostma ja kingitusi tegema, sest lõppude lõpuks on tegemist võimalusega osutada oma inimestele tähelepanu.

Lisa kommentaar