Pulmakingitus – ainulaadne ja südamlik

Pulmad on erilised, iga pidu ainulaadne ja rõõm on jagada suurt õnne lähedastega. Kixik.ee meeskond annab iga tähtpäeva puhul omalt poolt parima ning selleks, et valik silme eest kirjuks ei teeks, panime kokku alljärgnevalt väikese valiku, milline võiks olla sobiv pulmakingitus nii pruutpaarile kui ka pulmakülalistele.

DEKORATIIVPADI

Sina vali meelepärane põhjakujundus, mõtle välja soov või sõnum ja südamesoojus on teel. Kixiku teeb eriliseks võimekus pakkuda kingitusi, mis ainulaadsed ja siingi lisame, et mitmed padjad on võimekad kandma täiesti personaalset teksti. Mis võiks olla parem pulmakingitus?

KRUUS

Muuda külaliste igapäev helgemaks tuletades meelde, kui tähtis ta teile mõlemale on. Sellegi toote puhul on võimalus kujundada täiesti ainulaadne lahendus ja lisada personaalne sõnum või mõte. Kruus on ka hea tänukingitus vanematele, keda siis pulmas on pruutpaaril tavaks tänada.

KÜÜNAL

Ja sõnu ei olegi vaja. Kixiku valikust leiad käsitööna valminud tsitaatidega küünlaid, mis on armas kingitus hoidmaks ja väärtustamaks mõtet, kui oluline on oma inimene.

VÕTMEHOIDJA

Uksi avame ja sulgeme iga päev, pruutpaar alustab aga veelgi tihedamalt ühist eluteed peale pulmi. Personaliseeritud võtmehoidja on praktiline ja samas südamlik kingitus, sest peale pulmi muutub pruudil tavaliselt ju ka nimi, millega tuleb uhkustada. Nii et peigmehed, pange kõrva taha, ja üllatage kallimat uue võtmehoidjaga, kus peale graveeritud teie uus nimi.

SEINAPILT

Ilusaid mõtteid peab hoidma. Seinapilt on omanäoline kingitus ja sobib sisustuselemendina nii koju, kontorisse, kui ka suvemaija. Mõned retseptid oleme Sinu jaoks valmis mõelnud, ent kui sooviksid seda asendada mõne teise sooviga, siis võta meiega julgelt ühendust.

Kixiku valik on ajaga kasvanud kadestamisväärseks ja Kixiku veebipoest leiad veel mitmeid sobivaid kingitusi igaks elu sündmuseks. Võta meiega ühendust e-posti teel – info@kixik.ee -ning hoia end Kixiku tegemistega kursis nii Facebookis kui ka Instagramis.

Lisa kommentaar