Milline on ideaalne kink isadepäevaks?

Isadepäev on kalendris täitsa nähtaval ja viimane aeg on teha valik, mida siis kinkida mehele, kellel on kõik olemas. Anname omalt poolt parima ning lisaks 8 soovitust, et valik oleks lai ja igaüks leiaks sobiva oma pere lemmikule. Paljud kingitused on pakitud erilistesse kinkekarpidesse, kuhu templiga lisatud ka soojad soovid Kixiku pere poolt.

T-SÄRK – T-särk on ideaalne ja praktiline – erilise kirjaga ning personaliseerituna annab see võimaluse isale oma staatusega rind eriti kummi lüüa. Sel hooajal leiad Kixiku valikust selleks puhuks lausa kaks spetsiaalset stiliseeritud varianti, millest üks uhkem kui teine.

KRUUS – Muuda isa päev helgemaks tuletades talle meelde, kui oluline oli hetk ja aasta, mil temast isa sai. Hea nipp on saata kruus isaga tööle kaasa – nii muutub sooja või külma joogi nautimine puhkehetkeks oma armsate seltsis.

KÄEKELL – Minimalistlik Sody Design käekell on praktiline kingitus igale isale, olgu tal vanuseks mistahes number. Aksessuaari disain on ajatu ning sellele lisatud mõne armsaks saanud linna kordinaadid, et mälestused meeles püsiks – seda siis iga hetk, kui aega soovid vaadata.

HABEMEHOOLDUS KOMPLEKT – Iga habe tahab pai saada! Oleme pannud kokku kinkekomplekti mõeldes just habemega isadele, tegemaks selle erilise kaunistuse hooldamise kompaktseks. Kinkekarbist leiab teie pere kangelane vuntsikäärid, habemekammi ning -õli ja huulepalsami. Nii habemeõli, kui ka huulepalsam on valmistatud Eestis looduslikest komponentidest.

GRAVEERITUD PILT – Häid mõtteid peab hoidma ja kõige targem tegu on neid jagada. Kingi isale ilusad sõnad, mis talletatud igaveseks alumiiniumplaadile ja sätitud kenasti puiduraamile. Armsa teksti oleme Sinu eest valmis mõelnud, aga kui sooviksid seda asendada veel soojemate soovidega, siis võta meiega aga julgesti ühendust.

RAHAKOTT – Rahakott on väike, praktiline ja igapäevane kaaslane pea kõigil. Isadepäevale mõeldes oleme täiustanud oma valikut kahe mudeliga, mis mõlemad on valmistatud nahast ja kaunistuseks on neile pressimise teel lisatud kiri Estonia. Rahakott on pakitud erilisse kinkepakki, mis teeb ka edasi kinkimise mugavaks.

DEKORATIIVPADI – Kelle kaisus on kõige parem? Muidugi isa käte vahel, kõrv kuulamas südametukseid… aga alati ei ole armsat kaissu võtta ja siinkohal tulemegi appi koos tähenduslike dekoratiivpatjadega. Vali meelepärane kujundus välja ja südamesoojus on teel. Kixiku teeb eriliseks võimekus pakkuda kingitusi, mis Sinu nägu ja siingi lisame, et mitmed padjad on võimekad kandma täiesti personaalset teksti.

KIKILIPSUDE KOMPLEKT – Kikilips teeb mehe šikiks ja Anna Lutteri komplekt MIO passib kandmiseks kõikidele noorhärradele, kelle isa on suureks eeskujuks. Lisaks on see komplekt kõikide perepildistamiste hitt ning sünnipäevapidude tõeline südametevallutaja.

Kixiku valik on ajaga kasvanud kadestamisväärseks ja veebipoest leiad veel mitmeidki sobivaid kingitusi igaks elu sündmuseks.

Isadepäevast …

Isadepäev on tähtpäev, millega märgitakse ära meeste rolli laste kasvatamisel ning avaldatakse tänu isadele ja vanaisadele. Eestis peetakse isadepäeva novembrikuu teisel pühapäeval.

Esmakordselt tähistati aga seda püha 1910. aastal Ameerika Ühendriikides Washingtoni osariigis Spokane‘i linnas. Ametlikult kuulutati see päev Ameerikas riiklikuks pühaks 1966. aastal president Lyndon Johnsoni valitsemise ajal. Traditsiooni aga algatas naine, kelle sõjaveteranist isa oli pärast abikaasa surma üksinda kuus last üles kasvatanud.

… tegelikult on aga isadepäev iga päev ja ära unusta talle oma armastusest märku anda.

Lisa kommentaar