Igaühele oma – lase jõulukinkidel tulla otse südamest!

Pühadeni on jäänud natukene üle nädala ja kui ka Sina ei soovi aega veeta ülerahvastatud kaubanduskeskustes, siis need mõtted siin on Sulle.

Jõuluüllatuse puhul ei ole tähtis selle rahaline väärtus, vaid pigem mõte ja soov kinkida killuke armastust. Personaliseeritud kingitus kannab endas südamlikke soove, pühendumist ning mis kõige tähtsam – see on ainulaadne ja teist sellist ei leidu. Paljud Kixiku tooted on personaliseeritavad, kätkevad endas kodumaist disaini ja igaühele võiks Kixiku valikust midagi ka Jõuluvana kingikotti sobida.

Ema on perekonna süda ja tema naeratus poeb hinge. Ära unusta kingitusele lisada üks kõva kallistus.

  • Küünal, millega kaasas soe soov, et pimedal ajal valgust jätkuks.
  • Seinatera, et ema hetkekski ei unustaks kui armastatud ja kallis ta on.

Isa jagab alati kasulikke soovitusi ja on pigem praktilise meelega mees.

  • Varuaku, et asju saaks ajada ka siis, kui telefoni või tahvli aku saab tühjaks ja elektripistikut silmapiiril ei ole.
  • Habemehoolduse kinkekomplekt, et habet oleks iga päev hea paitada.

Pere pesamunad toovad helgust. Need väikesed marakratid aitavad võtta pühademöllust viimast ja siirus aitab pidada meeles, mis on elus tegelikult oluline.

Õed, vennad on eeskujuks ning tihti parimateks nõuandjateks.

personaliseeritav kruus

Sõber on südames ning olemas siis, kui sa teda kõige rohkem vajad. Ära aga unusta, et sõprus vajab aega – eks ühised mälestused ole need, mis aastatega lähendavad.

  • Kruus, mis ütleb rohkem kui sada sõna.
  • Nimeline rätik, millega uhkustada trennis, spaas või Sinu juures saunas.

Kallim on Sinuga nii heas kui halvas. Temagi ootab pühadeajal tähelepanu, koos veedetud hetki ja hellust. Üllata teda kingitusega, mis on samas vajalik ja tulvil õrnu tundeid.

Kixiku valik on ajaga kasvanud kadestamisväärseks ja Kixiku veebipoest leiad veel mitmeid sobivaid kingitusi igaks elu sündmuseks. Võta meiega ühendust e-posti teel – info@kixik.ee ning hoia end Kixiku tegemistega kursis nii Facebookis, kui Instagramis.

Lisa kommentaar