Ema – las ma üllatan Sind!

Ema on iga perekonna süda ja oleme pannud just selle erilise inimese peale mõeldes kokku neli soovitust, mis võiksid talle rõõmu teha tegelikult päevast-päeva. Paljud Kixiku kingitused on personaliseeritavad ning pakitud erilistesse kinkekarpidesse. Kingi emale oma aega ja koos sellega imearmas kingitus, mis poeb tema südamesse!

T-SÄRK

T-särk on ideaalne ja praktiline – kandmisvõimalusi on mitmeid ja olgem ausad, emad on kogu aeg liikumises, nii on see ka mugav ning mis kõige tähtsam, personaalne t-särk ei lähe kunagi moest. Kixiku valikust leiad emadepäevale mõeldes lausa kaks spetsiaalset stiliseeritud varianti, millest üks uhkem kui teine. Kui aga särgile laste nimede lisamine tundub liigne hooplemine, siis lisa vaid sünnikuupäevad või miks mitte hüüdnimed.

DEKORATIIVPADI

Ema käte vahel ununevad muremõtted ja tema nõu on alati parim. Kingi oma emale imearmas dekoratiivpadi, las kodu kaunistavad soojad soovid ning tuletavad ka talle meelde, kui oluline tema roll on.

Kui aga Sinul endal on mõni armas mõte või tekst, mida sooviksid oma kangelasele trükitud kujul edasi anda, siis Kixiku valikust leiad versioone, kus lisame padjale just Sinu sõnad.

KRUUS

Tassike kohvi või teed?! See on maitse asi, kiri aga sellel tassil on Sinu teha. Kingi armsale emale personaalne tass, kaunista see ja ära unusta appi võtta pere pisimaid, kel kunstiannet kuhjaga. Imeline üllatus on ka kruus, kus peal aastaarv, mis muutis elu imeliseks igaveseks – aasta, mil temast sai ema.

KÜÜNAL

Las ema võtab hetke, hingab sügavalt sisse ja süütab laual küünla, kui väljas on pime. Kingi talle imearmas HIIL käsitööküünal, millele lisatud südamlikud soovid nii meie kui ka Sinu poolt.

Kixiku valik on ajaga kasvanud kadestamisväärseks ja veebipoest leiad lisaks mainitutele veel mitmeidki sobivaid kingitusi igaks elu sündmuseks.

Emadepäevast …

Emadepäeva tähistati esmakordselt 10. mail 1908 Ameerika Ühendriikides Lääne-Virginias Graftoni kirikus. Eestis tähistati seda päeva esmakordselt 1922. aastal Uderna koolis piduliku koosviibimisega, mille organiseeris Naiste Karskusliit Helmi Mäelo algatusel. Üle-eestilisena tähistati seda päeva aasta hiljem, 3. juunil 1923.

Emadepäeva tähistamine kogus populaarsust ja seda tähistati kuni 1940. aastani. Uuesti hakati Eestis emadepäeva tähistama 1988. aastal. Päeva sõnumiks on, et lapsed ja abikaasad tänavad emasid ja vanaemasid laste kasvatamise eest.

… tegelikult on emadepäev iga päev ja ära unusta oma ema kallistada igal võimalusel.

Lisa kommentaar