Trallibussikoondis

Trallibuss on lõbus ja unikaalne disaintoode. Trallibuss võib olla mänguasi või diivanipadi. See võib olla jutuvestja abiline. Pisemad lapsed saavad sellel istuda. Lase oma fantaasial lennata!

Trallibussikoondise idee sai alguse Prahas, kus kohtusid 2 eksiilis viibivat eestlast. Jutu sees selgus, et trollibusse võiks ju kaissu võtta, aga nad on liiga suured ja kõvad. Mõeldud-tehtud. 2015. aasta jõuludeks valmis esimene katsepartii väikseid lõbusaid tramme, trolle ja busse. Sedasi sündiski ettevõtmine nimega Trallibussikoondis. Lisaks kandilistele Trallibussidele on valikus ka padjakujulised Kaisu-Trallibussid, operatiivautod jaTrallibussikoondise helkurid.

Trallibussid ja Kaisu-Trallibussid on digitrükitud puuvillasele, vähese elastaaniga, kangale (97% CO, 3% EA). Trallibusside sisuks on poroloon. Igal trallibussil on kõhu all lukk, et juhul kui ta mustaks saab, oleks võimalik teda pesta. Pesemiseks tuleb kasutada õrnpesuprogrammi ja veetemperatuuriks valida 30 kraadi. Triikida tuleb 2 täpi juures. Trallibussid on disainitud eesti disaineri poolt ja valmistatud Eestis.